MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Tabela główna
12345678910111213141516
1 DKS Dobre Miasto0-03-51-71-71-11-21-20-91-81-5
2 Orlęta Reszel0-12-22-20-20-20-40-40-30-41-7
3 Rominta Gołdap0-10-10-61-41-50-32-10-30-13-30-2
4 Śniardwy Orzysz3-00-10-31-30-30-40-03-62-71-42-2
5 Wilczek Wilkowo5-00-15-21-22-31-02-01-31-71-22-4
6 MKS Jeziorany4-21-24-12-40-12-61-11-41-23-20-2
7 Czarni Olecko4-01-10-11-15-21-52-51-40-40-1
8 Omulew Wielbark2-24-33-02-51-35-10-32-21-00-3
9 Victoria Bartoszyce3-04-12-24-12-02-30-00-10-10-11-3
10 Vęgoria Węgorzewo4-12-15-21-52-10-31-10-52-1
11 Żagiel Piecki3-18-03-13-21-20-22-01-21-33-00-4
12 Jurand Barciany4-05-27-14-32-01-22-10-12-51-3
13 Kłobuk Mikołajki8-02-14-21-10-31-20-11-04-31-12-1
14 Łyna Sępopol3-13-15-11-21-07-40-52-75-43-2
15 SKS Szczytno0-12-11-10-21-11-01-01-4
16 Cresovia Górowo Iławeckie4-04-03-10-30-13-22-12-01-12-0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2021-04-24 16:00
Kolejka: 22
Czarni Olecko : MKS Jeziorany
Ostatni mecz
Data: 2021-04-18 16:00
Kolejka: 21
Kłobuk Mikołajki : Czarni Olecko
2     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 21 57
2 Orlęta Reszel 21 48
3 Rominta Gołdap 21 47
4 Śniardwy Orzysz 21 39
5 Wilczek Wilkowo 20 35
6 MKS Jeziorany 21 29
7 Czarni Olecko 20 27
8 Omulew Wielbark 19 26
9 Victoria Bartoszyce 21 25
10 Vęgoria Węgorzewo 20 24
11 Żagiel Piecki 21 23
12 Jurand Barciany 20 19
13 Kłobuk Mikołajki 21 19
14 Łyna Sępopol 20 19
15 SKS Szczytno 20 19
16 Cresovia Górowo Iławeckie 21 16

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy