MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Tabela główna
12345678910111213141516
1 Rominta Gołdap1-63-71-21-21-31-20-41-40-11-51-50-20-2
2 Tęcza Biskupiec1-51-52-11-60-31-101-40-20-72-70-6
3 Rona 03 Ełk4-34-00-31-51-21-91-11-22-52-41-32-21-2
4 Żagiel Piecki6-32-35-15-32-31-11-30-10-73-71-13-62-3
5 Śniardwy Orzysz5-10-21-01-31-21-01-10-30-40-21-62-00-1
6 Vęgoria Węgorzewo1-34-23-12-40-10-11-01-11-22-42-12-52-2
7 Naki Olsztyn5-38-12-16-24-11-13-22-33-42-30-51-30-9
8 Victoria Bartoszyce2-02-00-11-04-21-20-11-42-02-00-20-20-0
9 Wilczek Wilkowo4-15-13-20-32-11-33-31-33-02-20-91-22-6
10 MKS Jeziorany2-14-11-22-12-13-35-01-12-22-10-10-20-20-2
11 Czarni Olecko4-02-01-21-32-06-22-10-23-01-21-32-01-1
12 Orlęta Reszel1-01-15-01-02-11-71-03-21-00-32-21-80-1
13 Łyna Sępopol2-211-02-04-13-44-31-33-71-11-32-35-00-3
14 Pojezierze Prostki3-23-02-21-03-03-20-02-13-06-13-22-22-3
15 Omulew Wielbark2-11-02-12-00-32-15-08-23-70-02-12-14-6
16 KS Wojciechy4-12-01-03-25-13-14-32-12-00-24-21-12-11-3
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2022-05-28 17:00
Kolejka: 27
Czarni Olecko : Pojezierze Prostki
Ostatni mecz
Data: 2022-05-22 16:00
Kolejka: 26
Omulew Wielbark : Czarni Olecko
0     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Rominta Gołdap 26 70
2 Tęcza Biskupiec 26 70
3 Rona 03 Ełk 26 51
4 Żagiel Piecki 26 50
5 Śniardwy Orzysz 26 49
6 Vęgoria Węgorzewo 26 41
7 Naki Olsztyn 26 39
8 Victoria Bartoszyce 26 37
9 Wilczek Wilkowo 26 37
10 MKS Jeziorany 26 31
11 Czarni Olecko 26 29
12 Orlęta Reszel 26 26
13 Łyna Sępopol 26 25
14 Pojezierze Prostki 26 18
15 Omulew Wielbark 26 17
16 KS Wojciechy 26 10

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy