MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Błękitni Pasym 30 75 23 6 1 118-30 13 2 0 69-16 10 4 1 49-14
2 Pisa Barczewo 30 65 20 5 5 73-35 12 2 1 47-10 8 3 4 26-25
3 Łyna Sępopol 30 55 15 10 5 81-55 10 4 1 49-28 5 6 4 32-27
4 Wilczek Wilkowo 30 49 14 7 9 64-60 7 4 4 35-26 7 3 5 29-34
5 Victoria Bartoszyce 30 47 14 5 11 60-50 7 4 4 30-19 7 1 7 30-31
6 Czarni Olecko 30 45 12 9 9 37-30 6 4 5 22-18 6 5 4 15-12
7 Mazur Pisz 30 42 12 6 12 54-62 8 1 6 28-31 4 5 6 26-31
8 Śniardwy Orzysz 30 41 13 2 15 44-69 6 1 8 22-30 7 1 7 22-39
9 Vęgoria Węgorzewo 30 40 11 7 12 61-58 5 3 7 31-28 6 4 5 30-30
10 Cresovia Górowo Iławeckie 30 39 11 6 13 51-47 7 4 4 31-18 4 2 9 20-29
11 Granica Bezledy 30 38 11 5 14 62-74 8 1 6 37-30 3 4 8 25-44 2 3 1 0 1 7-4
12 DKS Dobre Miasto 30 38 11 5 14 65-69 8 3 4 42-25 3 2 10 23-44 2 3 1 0 1 4-7
13 SKS Szczytno 30 35 10 5 15 37-50 6 2 7 22-21 4 3 8 15-29
14 GKS Dźwierzuty 30 24 6 6 18 36-78 4 4 7 24-34 2 2 11 12-44
15 MKS Ruciane-Nida 30 22 6 4 20 37-73 4 3 8 20-32 2 1 12 17-41
16 Pojezierze Prostki 30 18 4 6 20 34-74 3 5 7 15-24 1 1 13 19-50
12345678910111213141516
1 Błękitni Pasym5-14-24-04-31-13-09-03-15-111-05-02-26-23-24-1
2 Pisa Barczewo0-03-04-02-01-03-06-02-00-32-25-14-15-06-24-1
3 Łyna Sępopol0-62-26-02-13-03-36-23-33-13-22-25-13-14-14-3
4 Wilczek Wilkowo0-25-01-13-20-01-21-03-40-03-16-32-45-32-13-3
5 Victoria Bartoszyce2-21-10-22-20-21-11-31-31-02-02-12-04-16-05-1
6 Czarni Olecko2-01-22-20-21-22-10-22-32-02-23-02-20-01-02-0
7 Mazur Pisz1-61-34-13-20-12-10-51-32-14-33-02-02-20-23-1
8 Śniardwy Orzysz0-51-30-42-41-30-03-22-12-35-00-30-12-01-03-1
9 Vęgoria Węgorzewo4-41-30-40-10-11-41-30-06-13-42-10-04-15-14-0
10 Cresovia Górowo Iławeckie0-11-02-23-11-20-12-12-47-10-01-12-13-02-25-1
11 Granica Bezledy2-32-34-35-54-23-10-11-30-33-25-03-01-02-12-3
12 DKS Dobre Miasto1-31-03-33-45-41-17-35-00-30-04-20-16-01-05-1
13 SKS Szczytno0-51-30-00-35-00-12-20-11-02-00-36-20-14-01-0
14 GKS Dźwierzuty0-61-20-22-20-40-01-17-11-11-51-33-21-23-13-2
15 MKS Ruciane-Nida0-41-22-40-22-40-21-11-03-30-21-11-63-03-02-1
16 Pojezierze Prostki2-21-12-20-11-10-11-50-11-12-13-20-11-00-11-4
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2020-11-21 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : DKS Dobre Miasto
0     :     4
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 17 45
2 Orlęta Reszel 17 39
3 Rominta Gołdap 17 38
4 Śniardwy Orzysz 17 32
5 Wilczek Wilkowo 16 26
6 Żagiel Piecki 17 23
7 MKS Jeziorany 17 23
8 Czarni Olecko 17 21
9 Omulew Wielbark 17 21
10 Vęgoria Węgorzewo 17 20
11 Victoria Bartoszyce 17 19
12 Łyna Sępopol 16 19
13 SKS Szczytno 17 18
14 Jurand Barciany 17 17
15 Kłobuk Mikołajki 16 15
16 Cresovia Górowo Iławeckie 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy