MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Czarni Olecko 30 72 23 3 4 75-29 13 2 0 46-11 10 1 4 29-18
2 LKS Różnowo 30 62 19 5 6 94-44 12 1 2 56-20 7 4 4 38-24
3 Śniardwy Orzysz 30 59 18 5 7 66-40 11 3 1 41-14 7 2 6 25-26
4 Omulew Wielbark 30 51 15 6 9 47-42 9 5 1 27-15 6 1 8 20-27
5 Łyna Sępopol 30 49 15 4 11 67-64 11 2 2 45-26 4 2 9 22-38
6 SKS Szczytno 30 47 13 8 9 57-61 7 5 3 24-19 6 3 6 33-42
7 Warmia Olsztyn 30 46 13 7 10 58-45 6 4 5 27-24 7 3 5 31-21
8 Wilczek Wilkowo 30 43 13 4 13 52-55 9 1 5 33-28 4 3 8 19-27
9 Cresovia Górowo Iławeckie 30 42 12 6 12 49-45 8 4 3 34-19 4 2 9 15-26
10 Vęgoria Węgorzewo 30 41 12 5 13 58-60 7 3 5 34-29 5 2 8 24-31
11 Victoria Bartoszyce 30 37 10 7 13 64-59 6 3 6 35-25 4 4 7 29-34
12 Żagiel Piecki 30 29 8 5 17 58-73 6 1 8 38-37 2 4 9 20-36 2 2 0 2 0 4-4
13 Mazur Pisz 30 29 7 8 15 44-68 2 6 7 16-29 5 2 8 28-39 2 2 0 2 0 4-4
14 (+30) DKS Dobre Miasto 30 24 6 6 18 46-66 4 3 8 27-29 2 3 10 19-37
15 (-1) Granica Bezledy 30 23 6 5 19 51-84 5 1 9 26-32 1 4 10 25-52
16 (-1) Jurand Barciany 30 22 6 4 20 41-92 5 0 10 23-38 1 4 10 18-54
12345678910111213141516
1 Czarni Olecko2-24-12-12-17-11-03-03-04-21-01-14-03-04-25-0
2 LKS Różnowo1-14-02-41-03-01-22-17-35-24-12-05-12-110-37-1
3 Śniardwy Orzysz5-01-12-15-29-22-12-01-00-11-11-12-12-04-24-1
4 Omulew Wielbark1-00-12-11-12-20-03-21-03-13-23-02-12-02-22-2
5 Łyna Sępopol0-23-14-23-13-13-21-10-25-13-33-24-12-15-36-3
6 SKS Szczytno2-01-11-10-32-01-33-02-10-01-14-31-33-21-12-0
7 Warmia Olsztyn1-23-10-14-01-42-53-02-11-01-13-10-21-14-41-1
8 Wilczek Wilkowo0-20-40-22-03-12-11-13-11-41-05-31-55-35-04-1
9 Cresovia Górowo Iławeckie2-31-32-21-13-03-13-13-41-13-02-03-01-11-05-2
10 Vęgoria Węgorzewo0-46-41-42-12-32-41-20-01-15-32-04-02-14-02-2
11 Victoria Bartoszyce1-31-22-15-01-32-23-32-30-13-13-01-24-12-25-1
12 Żagiel Piecki0-22-91-32-010-32-41-00-42-31-22-42-24-03-16-0
13 Mazur Pisz0-40-31-00-13-11-12-30-00-00-33-52-22-21-31-1
14 DKS Dobre Miasto1-42-23-40-13-02-30-22-10-12-32-33-31-13-13-0
15 Granica Bezledy3-00-30-11-20-00-11-32-13-13-21-42-38-61-21-3
16 Jurand Barciany1-22-11-21-41-32-51-81-21-02-13-10-11-33-43-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2020-11-21 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : DKS Dobre Miasto
0     :     4
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 17 45
2 Orlęta Reszel 17 39
3 Rominta Gołdap 17 38
4 Śniardwy Orzysz 17 32
5 Wilczek Wilkowo 16 26
6 Żagiel Piecki 17 23
7 MKS Jeziorany 17 23
8 Czarni Olecko 17 21
9 Omulew Wielbark 17 21
10 Vęgoria Węgorzewo 17 20
11 Victoria Bartoszyce 17 19
12 Łyna Sępopol 16 19
13 SKS Szczytno 17 18
14 Jurand Barciany 17 17
15 Kłobuk Mikołajki 16 15
16 Cresovia Górowo Iławeckie 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy