MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas
































Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Concordia Elbląg 30 81 26 3 1 103-19 13 1 1 54-11 13 2 0 49-8
2 Motor Lubawa 30 66 21 3 6 62-30 13 0 2 34-15 8 3 4 28-15
3 Jeziorak Iława 30 65 21 2 7 87-41 11 1 3 44-23 10 1 4 43-18
4 GKS Wikielec 30 62 19 5 6 84-36 11 2 2 46-12 8 3 4 38-24
5 Mrągowia Mrągowo 30 55 17 4 9 61-30 10 3 2 31-10 7 1 7 30-20
6 Mamry Giżycko 30 49 14 7 9 52-39 7 5 3 30-21 7 2 6 22-18
7 MKS Korsze 30 48 14 6 10 55-47 7 4 4 29-17 7 2 6 26-30
8 Olimpia 2 Elbląg 30 42 13 3 14 51-60 8 1 6 25-25 5 2 8 26-35
9 Tęcza Biskupiec 30 39 12 3 15 68-55 8 1 6 49-22 4 2 9 19-33
10 (+21) Granica Kętrzyn 30 38 11 5 14 51-52 8 2 5 33-21 3 3 9 18-31
11 (-1) Zatoka Braniewo 30 35 9 8 13 55-50 8 3 4 36-17 1 5 9 19-33
12 Unia Susz 30 27 7 6 17 42-77 4 5 6 25-31 3 1 11 17-46 2 4 1 1 1 5-4
13 Rominta Gołdap 30 27 8 3 19 39-79 5 1 9 22-34 3 2 10 17-45 2 1 0 1 0 4-5
14 Czarni Olecko 30 23 5 8 17 33-71 3 4 8 18-33 2 4 9 15-38
15 KS Drwęca 30 16 4 4 22 37-101 3 2 10 24-46 1 2 12 13-55
16 Tęcza Miłomłyn 30 11 3 2 25 25-118 1 1 13 11-56 2 1 12 14-62
12345678910111213141516
1 Concordia Elbląg2-00-42-21-01-04-05-04-06-23-27-04-02-17-06-0
2 Motor Lubawa0-12-14-13-21-02-13-24-20-22-03-14-02-13-11-0
3 Jeziorak Iława0-52-01-73-13-16-16-10-14-13-04-12-22-05-13-1
4 GKS Wikielec1-10-10-43-02-14-00-03-03-22-04-14-06-03-211-0
5 Mrągowia Mrągowo1-20-01-13-10-22-04-02-13-01-03-03-21-14-03-0
6 Mamry Giżycko0-20-00-31-12-10-23-33-12-12-22-23-21-07-14-0
7 MKS Korsze0-21-11-24-21-10-11-03-00-14-23-15-10-04-12-2
8 Olimpia 2 Elbląg0-71-22-52-01-01-40-10-03-11-03-10-14-22-15-0
9 Tęcza Biskupiec1-31-20-31-31-23-04-42-34-23-03-06-07-07-06-0
10 Granica Kętrzyn2-32-11-30-23-11-10-23-02-11-10-23-14-15-16-1
11 Zatoka Braniewo1-12-03-21-22-31-21-11-34-02-02-06-01-14-05-2
12 Unia Susz1-22-30-31-10-60-11-42-03-11-03-33-31-12-25-1
13 Rominta Gołdap1-31-52-40-30-52-13-11-40-11-14-01-23-10-23-1
14 Czarni Olecko0-70-23-21-30-31-21-31-50-01-11-16-01-01-11-3
15 KS Drwęca0-61-21-02-60-12-61-22-12-71-13-34-11-33-41-3
16 Tęcza Miłomłyn0-40-92-61-40-40-01-41-43-40-30-51-50-21-21-0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-08-10 17:00
Kolejka: 1
Żagiel Piecki : Czarni Olecko
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 0 0
Cresovia Górowo Iławeckie 0 0
Czarni Olecko 0 0
DKS Dobre Miasto 0 0
Kłobuk Mikołajki 0 0
LKS Różnowo 0 0
Omulew Wielbark 0 0
Orlęta Reszel 0 0
Rominta Gołdap 0 0
SKS Szczytno 0 0
Śniardwy Orzysz 0 0
Vęgoria Węgorzewo 0 0
Victoria Bartoszyce 0 0
Wilczek Wilkowo 0 0
Żagiel Piecki 0 0
Łyna Sępopol 0 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602