MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Błękitni Pasym 17 45 15 0 2 60-19 7 0 1 33-5 8 0 1 27-14
2 Rominta Gołdap 16 40 13 1 2 64-23 8 0 0 33-5 5 1 2 31-18
3 Orlęta Reszel 17 34 10 4 3 55-22 5 3 1 26-9 5 1 2 29-13
4 Żagiel Piecki 17 33 10 3 4 40-26 5 3 1 18-10 5 0 3 22-16
5 Śniardwy Orzysz 17 32 10 2 5 45-29 5 2 1 24-11 5 0 4 21-18
6 Łyna Sępopol 17 31 9 4 4 40-28 7 1 1 26-12 2 3 3 14-16
7 DKS Dobre Miasto 17 26 7 5 5 34-30 5 1 2 24-16 2 4 3 10-14
8 Omulew Wielbark 17 25 6 7 4 36-30 3 4 1 17-13 3 3 3 19-17
9 Wilczek Wilkowo 17 22 6 4 7 33-36 4 0 4 15-17 2 4 3 18-19
10 Kłobuk Mikołajki 17 19 5 4 8 29-41 4 2 3 17-13 1 2 5 12-28 1 3 1 0 1 4-0
11 Victoria Bartoszyce 17 19 5 4 8 21-36 3 2 4 10-17 2 2 4 11-19 1 0 0 0 0 0-4
12 (+26) Czarni Olecko 17 16 4 4 9 23-28 3 2 3 16-12 1 2 6 7-16
13 (-1) Vęgoria Węgorzewo 16 15 4 3 9 29-39 1 2 5 15-24 3 1 4 14-15
14 (-1) Cresovia Górowo Iławeckie 17 13 4 1 12 21-49 2 1 6 13-25 2 0 6 8-24
15 LKS Różnowo 17 10 2 4 11 28-59 1 2 6 19-32 1 2 5 9-27
16 SKS Szczytno 17 0 0 0 17 12-75 0 0 8 8-35 0 0 9 4-40
12345678910111213141516
1 Błękitni Pasym3-01-26-12-03-04-06-18-1
2 Rominta Gołdap4-05-33-06-12-03-03-17-0
3 Orlęta Reszel1-32-01-12-24-36-00-07-03-0
4 Żagiel Piecki2-33-24-01-02-01-13-22-20-0
5 Śniardwy Orzysz1-41-07-33-03-33-01-15-0
6 Łyna Sępopol4-34-22-01-12-34-01-03-25-1
7 DKS Dobre Miasto1-33-33-21-33-14-24-25-0
8 Omulew Wielbark4-42-42-12-20-01-04-02-2
9 Wilczek Wilkowo3-51-32-41-00-33-11-04-1
10 Kłobuk Mikołajki2-41-11-14-02-32-13-10-12-1
11 Victoria Bartoszyce1-30-40-22-11-41-12-01-12-1
12 Czarni Olecko0-10-22-51-11-13-24-05-0
13 Vęgoria Węgorzewo1-21-34-61-34-40-01-43-2
14 Cresovia Górowo Iławeckie1-40-53-11-41-23-32-31-01-3
15 LKS Różnowo2-61-52-31-33-32-22-63-43-0
16 SKS Szczytno1-80-81-22-70-12-51-21-2
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2021-11-20 13:00
Kolejka: 16
Naki Olsztyn : Czarni Olecko
4     :     3
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Rominta Gołdap 16 45
2 Tęcza Biskupiec 16 43
3 Żagiel Piecki 16 37
4 Rona 03 Ełk 16 31
5 Vęgoria Węgorzewo 16 28
6 Naki Olsztyn 16 26
7 MKS Jeziorany 16 23
8 Wilczek Wilkowo 16 22
9 Victoria Bartoszyce 16 19
10 Śniardwy Orzysz 16 19
11 Orlęta Reszel 16 19
12 Łyna Sępopol 16 16
13 Czarni Olecko 16 14
14 Pojezierze Prostki 16 11
15 Omulew Wielbark 16 9
16 KS Wojciechy 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy