MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Rominta Gołdap 26 70 23 1 2 80-33 13 0 0 45-11 10 1 2 35-22 2 3 1 0 1 7-6
2 Tęcza Biskupiec 26 70 23 1 2 115-25 10 0 1 56-9 13 1 1 59-16 2 3 1 0 1 6-7
3 Rona 03 Ełk 26 51 16 3 7 67-43 9 2 2 41-21 7 1 5 26-22
4 Żagiel Piecki 26 50 16 2 8 62-51 8 2 3 42-31 8 0 5 20-20
5 Śniardwy Orzysz 26 49 16 1 9 58-36 8 1 4 25-13 8 0 5 33-23
6 Vęgoria Węgorzewo 26 41 13 2 11 52-54 7 2 4 27-21 6 0 7 25-33
7 Naki Olsztyn 26 39 12 3 11 72-66 6 1 6 38-37 6 2 5 34-29
8 Victoria Bartoszyce 26 37 11 4 11 32-33 6 1 6 14-15 5 3 5 18-18 2 3 1 0 1 5-4
9 Wilczek Wilkowo 26 37 11 4 11 58-66 6 2 5 36-27 5 2 6 22-39 2 3 1 0 1 4-5
10 MKS Jeziorany 26 31 9 4 13 39-52 5 3 6 20-24 4 1 7 19-28
11 Czarni Olecko 26 29 8 5 13 36-55 5 1 7 16-26 3 4 6 20-29
12 Orlęta Reszel 26 26 8 2 16 44-51 4 2 7 25-19 4 0 9 19-32
13 Łyna Sępopol 26 25 6 7 13 47-80 6 2 5 30-39 0 5 8 17-41
14 Pojezierze Prostki 26 18 5 3 18 33-84 1 3 9 15-33 4 0 9 18-51
15 Omulew Wielbark 26 17 5 2 19 39-64 3 1 9 23-33 2 1 10 16-31
16 KS Wojciechy 26 10 2 4 20 30-71 2 1 11 18-34 0 3 9 12-37
12345678910111213141516
1 Rominta Gołdap6-17-32-12-13-12-14-04-11-05-15-12-02-0
2 Tęcza Biskupiec5-15-11-26-13-010-14-12-07-07-26-0
3 Rona 03 Ełk3-40-43-05-12-19-11-12-15-24-23-12-22-1
4 Żagiel Piecki3-63-21-53-53-21-13-11-07-07-31-16-33-2
5 Śniardwy Orzysz1-52-00-13-12-10-11-13-04-02-06-10-21-0
6 Vęgoria Węgorzewo3-12-41-34-21-01-00-11-12-14-21-25-22-2
7 Naki Olsztyn3-51-81-22-61-41-12-33-24-33-25-03-19-0
8 Victoria Bartoszyce0-20-21-00-12-42-11-04-10-20-22-02-00-0
9 Wilczek Wilkowo1-41-52-33-01-23-13-33-10-32-29-02-16-2
10 MKS Jeziorany1-21-42-11-21-23-30-51-12-21-21-02-02-02-0
11 Czarni Olecko0-40-22-13-10-22-61-22-00-32-13-10-21-1
12 Orlęta Reszel0-11-10-50-11-27-10-12-30-13-02-28-11-0
13 Łyna Sępopol2-20-110-21-44-33-43-17-31-13-13-20-53-0
14 Pojezierze Prostki2-30-32-20-10-32-30-01-20-31-62-32-23-2
15 Omulew Wielbark1-20-11-20-23-01-20-52-87-30-01-21-26-4
16 KS Wojciechy1-40-20-12-31-51-33-41-20-22-02-41-11-23-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2022-05-28 17:00
Kolejka: 27
Czarni Olecko : Pojezierze Prostki
Ostatni mecz
Data: 2022-05-22 16:00
Kolejka: 26
Omulew Wielbark : Czarni Olecko
0     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Rominta Gołdap 26 70
2 Tęcza Biskupiec 26 70
3 Rona 03 Ełk 26 51
4 Żagiel Piecki 26 50
5 Śniardwy Orzysz 26 49
6 Vęgoria Węgorzewo 26 41
7 Naki Olsztyn 26 39
8 Victoria Bartoszyce 26 37
9 Wilczek Wilkowo 26 37
10 MKS Jeziorany 26 31
11 Czarni Olecko 26 29
12 Orlęta Reszel 26 26
13 Łyna Sępopol 26 25
14 Pojezierze Prostki 26 18
15 Omulew Wielbark 26 17
16 KS Wojciechy 26 10

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy