MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Concordia Elbląg 2 : 0 Motor Lubawa 2018-08-08 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Zatoka Braniewo 2018-08-11 17:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Mrągowia Mrągowo 2018-08-11 17:00:00
Unia Susz 1 : 4 MKS Korsze 2018-08-11 17:00:00
Jeziorak Iława 1 : 7 GKS Wikielec 2018-08-11 17:00:00
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-11 17:00:00
Granica Kętrzyn 5 : 1 KS Drwęca 2018-08-11 17:00:00
Mamry Giżycko 3 : 3 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-12 16:00:00
Kolejka: 2
GKS Wikielec 3 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-08-15 17:00:00
Motor Lubawa 3 : 1 KS Drwęca 2018-08-15 17:00:00
Unia Susz 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-08-15 17:00:00
Mrągowia Mrągowo 2 : 0 MKS Korsze 2018-08-15 17:00:00
Concordia Elbląg 5 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-15 17:00:00
Zatoka Braniewo 5 : 2 Tęcza Miłomłyn 2018-08-15 17:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-15 17:00:00
Granica Kętrzyn 4 : 1 Czarni Olecko 2018-08-15 17:00:00
Kolejka: 3
MKS Korsze 4 : 2 Zatoka Braniewo 2018-08-18 15:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 3 Granica Kętrzyn 2018-08-18 16:00:00
Concordia Elbląg 7 : 0 KS Drwęca 2018-08-18 16:00:00
Mamry Giżycko 1 : 1 GKS Wikielec 2018-08-18 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Motor Lubawa 2018-08-18 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 1 Rominta Gołdap 2018-08-19 16:00:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-08-19 16:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Unia Susz 2018-08-19 16:00:00
Kolejka: 4
GKS Wikielec 0 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-24 18:00:00
Concordia Elbląg 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-25 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-08-25 16:00:00
Granica Kętrzyn 0 : 2 MKS Korsze 2018-08-25 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 KS Drwęca 2018-08-25 17:00:00
Unia Susz 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-25 17:00:00
Zatoka Braniewo 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-08-25 17:00:00
Motor Lubawa 1 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-08-26 13:00:00
Kolejka: 5
MKS Korsze 4 : 1 KS Drwęca 2018-09-01 13:00:00
Concordia Elbląg 2 : 2 GKS Wikielec 2018-09-01 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-09-01 16:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-01 16:00:00
Motor Lubawa 2 : 1 Jeziorak Iława 2018-09-01 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 3 Tęcza Miłomłyn 2018-09-01 17:00:00
Unia Susz 3 : 3 Rominta Gołdap 2018-09-01 17:00:00
Granica Kętrzyn 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-09-01 17:00:00
Kolejka: 6
Mrągowia Mrągowo 0 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-07 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 0 KS Drwęca 2018-09-08 16:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-08 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 7 Concordia Elbląg 2018-09-08 17:00:00
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa 2018-09-08 17:00:00
Jeziorak Iława 4 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-08 17:00:00
Rominta Gołdap 0 : 3 GKS Wikielec 2018-09-08 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 3 : 1 Unia Susz 2018-09-09 16:00:00
Kolejka: 7
Mamry Giżycko 2 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-15 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Concordia Elbląg 2018-09-15 16:00:00
GKS Wikielec 4 : 1 Unia Susz 2018-09-15 16:00:00
MKS Korsze 0 : 0 Czarni Olecko 2018-09-15 16:00:00
Jeziorak Iława 5 : 1 KS Drwęca 2018-09-15 16:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-15 16:00:00
Rominta Gołdap 0 : 5 Mrągowia Mrągowo 2018-09-15 16:30:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-16 16:00:00
Kolejka: 8
Concordia Elbląg 7 : 0 Unia Susz 2018-09-22 16:00:00
Czarni Olecko 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-09-22 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 GKS Wikielec 2018-09-22 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 MKS Korsze 2018-09-22 16:00:00
Zatoka Braniewo 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-09-22 16:00:00
Granica Kętrzyn 3 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-09-22 16:00:00
Motor Lubawa 1 : 0 Mamry Giżycko 2018-09-22 16:00:00
Tęcza Biskupiec 7 : 0 KS Drwęca 2018-09-22 16:00:00
Kolejka: 9
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Czarni Olecko 2018-09-29 13:00:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-09-29 16:00:00
Unia Susz 0 : 6 Mrągowia Mrągowo 2018-09-29 16:00:00
Mamry Giżycko 7 : 1 KS Drwęca 2018-09-29 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-29 16:00:00
MKS Korsze 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-09-29 16:00:00
GKS Wikielec 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-29 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-30 16:00:00
Kolejka: 10
Czarni Olecko 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-10-06 12:00:00
Concordia Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo 2018-10-06 16:00:00
Granica Kętrzyn 0 : 2 GKS Wikielec 2018-10-06 16:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Unia Susz 2018-10-06 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 3 : 4 Tęcza Biskupiec 2018-10-06 16:00:00
Motor Lubawa 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-06 16:00:00
MKS Korsze 1 : 2 Jeziorak Iława 2018-10-06 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 2 : 1 KS Drwęca 2018-10-07 15:00:00
Kolejka: 11
Rominta Gołdap 0 : 2 KS Drwęca 2018-10-13 15:30:00
Jeziorak Iława 0 : 5 Concordia Elbląg 2018-10-13 15:30:00
GKS Wikielec 0 : 1 Motor Lubawa 2018-10-13 15:30:00
Tęcza Biskupiec 4 : 4 MKS Korsze 2018-10-13 15:30:00
Unia Susz 1 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-13 15:30:00
Mamry Giżycko 4 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-10-13 15:30:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-10-13 15:30:00
Olimpia 2 Elbląg 4 : 2 Czarni Olecko 2018-10-13 15:30:00
Kolejka: 12
Concordia Elbląg 3 : 2 Zatoka Braniewo 2018-10-20 15:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 Olimpia 2 Elbląg 2018-10-20 15:00:00
Granica Kętrzyn 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-10-20 15:00:00
MKS Korsze 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-10-20 15:00:00
Motor Lubawa 3 : 1 Unia Susz 2018-10-20 15:00:00
Jeziorak Iława 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-10-20 15:00:00
GKS Wikielec 3 : 2 KS Drwęca 2018-10-20 15:00:00
Czarni Olecko 1 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-20 15:00:00
Kolejka: 13
Mamry Giżycko 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-10-27 15:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-27 15:00:00
Rominta Gołdap 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-10-27 15:00:00
GKS Wikielec 6 : 0 Czarni Olecko 2018-10-27 15:00:00
Unia Susz 2 : 2 KS Drwęca 2018-10-27 15:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 3 Concordia Elbląg 2018-10-27 15:00:00
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Motor Lubawa 2018-10-27 15:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 1 MKS Korsze 2018-10-28 13:00:00
Kolejka: 14
Motor Lubawa 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-11-03 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 KS Drwęca 2018-11-03 13:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 GKS Wikielec 2018-11-03 13:00:00
Jeziorak Iława 6 : 1 Olimpia 2 Elbląg 2018-11-03 13:00:00
MKS Korsze 5 : 1 Rominta Gołdap 2018-11-03 13:00:00
Concordia Elbląg 6 : 2 Granica Kętrzyn 2018-11-03 13:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Mamry Giżycko 2018-11-03 13:00:00
Czarni Olecko 6 : 0 Unia Susz 2018-11-03 13:30:00
Kolejka: 15
Unia Susz 5 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-11-10 13:00:00
Mamry Giżycko 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-11-10 13:00:00
Zatoka Braniewo 4 : 0 KS Drwęca 2018-11-10 13:00:00
Rominta Gołdap 2 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-10 13:00:00
Granica Kętrzyn 2 : 1 Motor Lubawa 2018-11-10 13:00:00
GKS Wikielec 4 : 0 MKS Korsze 2018-11-10 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-10 13:30:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-11-11 13:00:00
Kolejka: 16
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-11-17 13:00:00
Motor Lubawa 0 : 1 Concordia Elbląg 2018-11-17 13:00:00
GKS Wikielec 0 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-17 13:00:00
KS Drwęca 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-11-17 13:00:00
Rominta Gołdap 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-11-17 13:00:00
MKS Korsze 3 : 1 Unia Susz 2018-11-17 13:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-17 13:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 4 Mamry Giżycko 2018-11-18 13:00:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-11-24 13:00:00
Mamry Giżycko 3 : 2 Rominta Gołdap 2018-11-24 13:00:00
KS Drwęca 1 : 2 Motor Lubawa 2018-11-24 13:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 3 GKS Wikielec 2018-11-24 13:00:00
MKS Korsze 1 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-11-24 13:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 5 Zatoka Braniewo 2018-11-24 13:00:00
Jeziorak Iława 4 : 1 Unia Susz 2018-11-25 13:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 7 Concordia Elbląg 2018-11-25 13:00:00
Kolejka: 18
Granica Kętrzyn 6 : 1 Tęcza Miłomłyn 2019-03-30 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 4 Olimpia 2 Elbląg 2019-03-30 16:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 1 MKS Korsze 2019-03-30 16:00:00
GKS Wikielec 2 : 1 Mamry Giżycko 2019-03-30 16:00:00
KS Drwęca 0 : 6 Concordia Elbląg 2019-03-30 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Jeziorak Iława 2019-03-30 16:00:00
Motor Lubawa 2 : 1 Czarni Olecko 2019-03-30 16:00:00
Unia Susz 3 : 1 Tęcza Biskupiec 2019-03-30 16:00:00
Kolejka: 19
MKS Korsze 0 : 1 Granica Kętrzyn 2019-04-06 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 3 Concordia Elbląg 2019-04-06 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 9 Motor Lubawa 2019-04-06 16:00:00
Mamry Giżycko 2 : 2 Unia Susz 2019-04-06 16:00:00
KS Drwęca 3 : 4 Czarni Olecko 2019-04-06 16:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Mrągowia Mrągowo 2019-04-06 16:00:00
Jeziorak Iława 3 : 0 Zatoka Braniewo 2019-04-06 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 2 : 0 GKS Wikielec 2019-04-07 14:00:00
Kolejka: 20
Rominta Gołdap 1 : 2 Unia Susz 2019-04-13 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 2 Czarni Olecko 2019-04-13 16:00:00
Mamry Giżycko 2 : 2 Zatoka Braniewo 2019-04-13 16:00:00
Tęcza Biskupiec 4 : 2 Granica Kętrzyn 2019-04-13 16:00:00
Jeziorak Iława 2 : 0 Motor Lubawa 2019-04-13 16:00:00
KS Drwęca 1 : 2 MKS Korsze 2019-04-13 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo 2019-04-14 14:00:00
GKS Wikielec 1 : 1 Concordia Elbląg 2019-04-14 17:00:00
Kolejka: 21
Mamry Giżycko 2 : 1 Mrągowia Mrągowo 2019-04-20 11:00:00
Concordia Elbląg 2 : 1 Czarni Olecko 2019-04-20 13:00:00
KS Drwęca 1 : 3 Tęcza Miłomłyn 2019-04-20 16:00:00
Motor Lubawa 2 : 1 MKS Korsze 2019-04-20 16:00:00
Granica Kętrzyn 1 : 3 Jeziorak Iława 2019-04-20 16:00:00
Zatoka Braniewo 4 : 0 Tęcza Biskupiec 2019-04-20 16:00:00
Unia Susz 2 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2019-04-20 17:00:00
GKS Wikielec 4 : 0 Rominta Gołdap 2019-04-20 17:00:00
Kolejka: 22
Mrągowia Mrągowo 3 : 2 Rominta Gołdap 2019-04-27 15:00:00
KS Drwęca 1 : 0 Jeziorak Iława 2019-04-27 16:00:00
Motor Lubawa 4 : 2 Tęcza Biskupiec 2019-04-27 16:00:00
Granica Kętrzyn 1 : 1 Mamry Giżycko 2019-04-27 16:00:00
Concordia Elbląg 6 : 0 Tęcza Miłomłyn 2019-04-27 16:00:00
Czarni Olecko 1 : 3 MKS Korsze 2019-04-27 17:00:00
Unia Susz 1 : 1 GKS Wikielec 2019-04-27 17:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 3 Olimpia 2 Elbląg 2019-04-28 16:00:00
Kolejka: 23
GKS Wikielec 3 : 0 Mrągowia Mrągowo 2019-05-01 13:00:00
KS Drwęca 2 : 7 Tęcza Biskupiec 2019-05-03 16:00:00
Mamry Giżycko 0 : 0 Motor Lubawa 2019-05-04 16:00:00
Rominta Gołdap 4 : 0 Zatoka Braniewo 2019-05-04 17:00:00
Jeziorak Iława 2 : 0 Czarni Olecko 2019-05-04 17:00:00
MKS Korsze 2 : 2 Tęcza Miłomłyn 2019-05-04 17:00:00
Unia Susz 1 : 2 Concordia Elbląg 2019-05-04 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 3 : 1 Granica Kętrzyn 2019-05-05 14:00:00
Kolejka: 24
Concordia Elbląg 4 : 0 MKS Korsze 2019-05-11 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 2 : 6 Jeziorak Iława 2019-05-11 16:00:00
Motor Lubawa 3 : 2 Olimpia 2 Elbląg 2019-05-11 16:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 2 GKS Wikielec 2019-05-11 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Unia Susz 2019-05-11 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 0 Tęcza Biskupiec 2019-05-11 17:00:00
KS Drwęca 2 : 6 Mamry Giżycko 2019-05-12 15:00:00
Granica Kętrzyn 3 : 1 Rominta Gołdap 2019-05-12 17:00:00
Kolejka: 25
Mrągowia Mrągowo 1 : 2 Concordia Elbląg 2019-05-18 13:00:00
GKS Wikielec 3 : 2 Granica Kętrzyn 2019-05-18 15:30:00
Rominta Gołdap 1 : 5 Motor Lubawa 2019-05-18 16:00:00
Mamry Giżycko 1 : 0 Czarni Olecko 2019-05-18 16:00:00
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Tęcza Miłomłyn 2019-05-18 16:00:00
KS Drwęca 2 : 1 Olimpia 2 Elbląg 2019-05-18 17:00:00
Jeziorak Iława 6 : 1 MKS Korsze 2019-05-18 17:00:00
Unia Susz 3 : 3 Zatoka Braniewo 2019-05-18 17:00:00
Kolejka: 26
KS Drwęca 1 : 3 Rominta Gołdap 2019-05-25 16:00:00
Motor Lubawa 4 : 1 GKS Wikielec 2019-05-25 16:00:00
Granica Kętrzyn 0 : 2 Unia Susz 2019-05-25 16:00:00
Concordia Elbląg 0 : 4 Jeziorak Iława 2019-05-25 16:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 3 Mrągowia Mrągowo 2019-05-25 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 0 Mamry Giżycko 2019-05-25 16:00:00
Czarni Olecko 1 : 5 Olimpia 2 Elbląg 2019-05-25 17:00:00
MKS Korsze 3 : 0 Tęcza Biskupiec 2019-05-25 17:00:00
Kolejka: 27
Mamry Giżycko 0 : 2 MKS Korsze 2019-05-29 17:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 1 Concordia Elbląg 2019-05-29 17:00:00
Tęcza Biskupiec 0 : 3 Jeziorak Iława 2019-05-29 17:00:00
Unia Susz 2 : 3 Motor Lubawa 2019-05-29 17:00:00
KS Drwęca 2 : 6 GKS Wikielec 2019-05-29 17:00:00
Rominta Gołdap 3 : 1 Czarni Olecko 2019-05-29 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 5 : 0 Tęcza Miłomłyn 2019-05-29 18:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Granica Kętrzyn 2019-05-29 18:30:00
Kolejka: 28
Concordia Elbląg 4 : 0 Tęcza Biskupiec 2019-06-01 16:00:00
KS Drwęca 4 : 1 Unia Susz 2019-06-01 16:00:00
Motor Lubawa 3 : 2 Mrągowia Mrągowo 2019-06-01 16:00:00
Granica Kętrzyn 1 : 1 Zatoka Braniewo 2019-06-01 16:00:00
MKS Korsze 1 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2019-06-01 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 3 GKS Wikielec 2019-06-01 17:00:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Mamry Giżycko 2019-06-01 17:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 2 Rominta Gołdap 2019-06-02 14:00:00
Kolejka: 29
KS Drwęca 0 : 1 Mrągowia Mrągowo 2019-06-08 16:00:00
Rominta Gołdap 3 : 1 MKS Korsze 2019-06-08 16:00:00
Mamry Giżycko 3 : 1 Tęcza Biskupiec 2019-06-08 16:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Motor Lubawa 2019-06-08 16:00:00
Unia Susz 1 : 1 Czarni Olecko 2019-06-08 17:00:00
GKS Wikielec 11 : 0 Tęcza Miłomłyn 2019-06-08 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 2 : 5 Jeziorak Iława 2019-06-08 18:00:00
Granica Kętrzyn 2 : 3 Concordia Elbląg 2019-06-09 17:00:00
Kolejka: 30
Czarni Olecko 0 : 3 Mrągowia Mrągowo 2019-06-14 19:00:00
Jeziorak Iława 2 : 2 Rominta Gołdap 2019-06-15 17:00:00
Motor Lubawa 0 : 2 Granica Kętrzyn 2019-06-15 17:00:00
MKS Korsze 4 : 2 GKS Wikielec 2019-06-15 17:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 5 Unia Susz 2019-06-15 17:00:00
Concordia Elbląg 1 : 0 Mamry Giżycko 2019-06-15 17:00:00
Tęcza Biskupiec 2 : 3 Olimpia 2 Elbląg 2019-06-15 17:00:00
KS Drwęca 3 : 3 Zatoka Braniewo 2019-06-15 17:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-10-19 15:00
Kolejka: 12
DKS Dobre Miasto : Czarni Olecko
Ostatni mecz
Data: 2019-10-12 15:30
Kolejka: 11
Czarni Olecko : Omulew Wielbark
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 11 30
2 Orlęta Reszel 11 26
3 Rominta Gołdap 11 25
4 Żagiel Piecki 11 23
5 Łyna Sępopol 11 20
6 Śniardwy Orzysz 11 19
7 Omulew Wielbark 11 16
8 DKS Dobre Miasto 11 15
9 Wilczek Wilkowo 11 14
10 Victoria Bartoszyce 11 14
11 Kłobuk Mikołajki 11 12
12 Cresovia Górowo Iławeckie 11 12
13 Vęgoria Węgorzewo 11 10
14 LKS Różnowo 11 8
15 Czarni Olecko 11 6
16 SKS Szczytno 11 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy