MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Wilczek Wilkowo 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-08-01 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 2 Rominta Gołdap 2020-08-01 17:00:00
MKS Jeziorany 1 : 0 Omulew Wielbark 2020-08-01 17:00:00
Jurand Barciany 0 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-08-01 17:00:00
Łyna Sępopol 5 : 0 Żagiel Piecki 2020-08-01 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-08-01 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 2 Orlęta Reszel 2020-08-02 14:00:00
SKS Szczytno 2 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2020-08-02 17:00:00
Kolejka: 2
DKS Dobre Miasto 1 : 1 Czarni Olecko 2020-08-08 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 1 Kłobuk Mikołajki 2020-08-08 16:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 2 Łyna Sępopol 2020-08-08 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 1 Żagiel Piecki 2020-08-08 17:00:00
Orlęta Reszel 2 : 2 MKS Jeziorany 2020-08-08 17:00:00
Omulew Wielbark 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-08-08 17:00:00
Rominta Gołdap 1 : 0 Wilczek Wilkowo 2020-08-08 17:00:00
SKS Szczytno 1 : 1 Jurand Barciany 2020-08-09 17:00:00
Kolejka: 3
Czarni Olecko 4 : 0 SKS Szczytno 2020-08-15 17:00:00
Łyna Sępopol 1 : 5 Rominta Gołdap 2020-08-15 17:00:00
Jurand Barciany 1 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2020-08-15 17:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 2 Omulew Wielbark 2020-08-15 17:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 4 Orlęta Reszel 2020-08-15 17:00:00
MKS Jeziorany 2 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-08-15 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 0 : 8 DKS Dobre Miasto 2020-08-16 14:00:00
Żagiel Piecki 1 : 3 Śniardwy Orzysz 2020-08-16 16:00:00
Kolejka: 4
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 2 Victoria Bartoszyce 2020-08-22 16:00:00
DKS Dobre Miasto 7 : 1 MKS Jeziorany 2020-08-22 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 5 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-08-22 17:00:00
Rominta Gołdap 3 : 0 Żagiel Piecki 2020-08-22 17:00:00
Omulew Wielbark 0 : 1 Łyna Sępopol 2020-08-22 17:00:00
Orlęta Reszel 2 : 2 Wilczek Wilkowo 2020-08-22 17:00:00
Jurand Barciany 2 : 1 Czarni Olecko 2020-08-22 17:00:00
SKS Szczytno 0 : 1 Kłobuk Mikołajki 2020-08-23 17:00:00
Kolejka: 5
Żagiel Piecki 0 : 2 Omulew Wielbark 2020-08-28 17:30:00
Victoria Bartoszyce 0 : 3 DKS Dobre Miasto 2020-08-29 17:00:00
Wilczek Wilkowo 4 : 2 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-08-29 17:00:00
Łyna Sępopol 1 : 3 Orlęta Reszel 2020-08-29 17:00:00
Czarni Olecko 2 : 5 Vęgoria Węgorzewo 2020-08-29 17:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 0 Rominta Gołdap 2020-08-29 17:00:00
MKS Jeziorany 2 : 3 SKS Szczytno 2020-08-29 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 3 : 4 Jurand Barciany 2020-08-30 14:00:00
Kolejka: 6
DKS Dobre Miasto 7 : 1 Wilczek Wilkowo 2020-09-05 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 5 Rominta Gołdap 2020-09-05 16:00:00
Czarni Olecko 5 : 2 Kłobuk Mikołajki 2020-09-05 16:00:00
Omulew Wielbark 0 : 3 Śniardwy Orzysz 2020-09-05 16:00:00
Orlęta Reszel 4 : 0 Żagiel Piecki 2020-09-05 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 2 Łyna Sępopol 2020-09-05 16:00:00
Jurand Barciany 0 : 2 MKS Jeziorany 2020-09-05 16:30:00
SKS Szczytno 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-09-06 16:00:00
Kolejka: 7
Łyna Sępopol 1 : 3 DKS Dobre Miasto 2020-09-12 16:00:00
Żagiel Piecki 4 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-09-12 16:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 0 Orlęta Reszel 2020-09-12 16:00:00
Rominta Gołdap 5 : 1 Omulew Wielbark 2020-09-12 16:00:00
MKS Jeziorany 4 : 2 Czarni Olecko 2020-09-12 16:00:00
Wilczek Wilkowo 2 : 1 SKS Szczytno 2020-09-12 16:30:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 Jurand Barciany 2020-09-12 16:30:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2020-09-13 14:00:00
Kolejka: 8
Vęgoria Węgorzewo 3 : 0 Omulew Wielbark 2020-09-19 15:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 4 Śniardwy Orzysz 2020-09-19 16:00:00
DKS Dobre Miasto 2 : 1 Żagiel Piecki 2020-09-19 16:00:00
Jurand Barciany 3 : 4 Wilczek Wilkowo 2020-09-19 16:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-09-19 16:00:00
Orlęta Reszel 1 : 0 Rominta Gołdap 2020-09-19 16:00:00
Kłobuk Mikołajki 3 : 0 MKS Jeziorany 2020-09-20 14:00:00
SKS Szczytno 0 : 1 Łyna Sępopol 2020-09-20 16:00:00
Kolejka: 9
Łyna Sępopol 7 : 2 Jurand Barciany 2020-09-26 16:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 3 DKS Dobre Miasto 2020-09-26 16:00:00
MKS Jeziorany 1 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2020-09-26 16:00:00
Rominta Gołdap 2 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-09-26 16:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 Kłobuk Mikołajki 2020-09-26 16:00:00
Omulew Wielbark 3 : 4 Orlęta Reszel 2020-09-26 16:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 1 Czarni Olecko 2020-09-26 16:00:00
Żagiel Piecki 0 : 3 SKS Szczytno 2020-09-27 16:00:00
Kolejka: 10
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Orlęta Reszel 2020-10-03 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2 : 3 Omulew Wielbark 2020-10-03 15:00:00
Czarni Olecko 4 : 1 Łyna Sępopol 2020-10-03 15:30:00
MKS Jeziorany 6 : 2 Victoria Bartoszyce 2020-10-03 15:30:00
DKS Dobre Miasto 5 : 3 Rominta Gołdap 2020-10-03 15:30:00
Jurand Barciany 1 : 0 Żagiel Piecki 2020-10-03 15:30:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2020-10-04 14:00:00
SKS Szczytno 1 : 0 Śniardwy Orzysz 2020-10-04 15:30:00
Kolejka: 11
Rominta Gołdap 3 : 3 SKS Szczytno 2020-10-10 15:00:00
Łyna Sępopol 4 : 5 Kłobuk Mikołajki 2020-10-10 15:00:00
Omulew Wielbark 2 : 2 DKS Dobre Miasto 2020-10-10 15:30:00
Victoria Bartoszyce 3 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2020-10-10 15:30:00
Orlęta Reszel 7 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-10-10 15:30:00
Wilczek Wilkowo 3 : 2 MKS Jeziorany 2020-10-10 15:30:00
Żagiel Piecki 2 : 0 Czarni Olecko 2020-10-10 15:30:00
Śniardwy Orzysz 7 : 2 Jurand Barciany 2020-10-10 15:30:00
Kolejka: 12
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-10-17 14:00:00
Jurand Barciany 1 : 7 Rominta Gołdap 2020-10-17 15:00:00
Omulew Wielbark 3 : 0 SKS Szczytno 2020-10-17 15:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-10-17 15:00:00
MKS Jeziorany 2 : 1 Łyna Sępopol 2020-10-17 15:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 4 Wilczek Wilkowo 2020-10-17 15:00:00
DKS Dobre Miasto 0 : 0 Orlęta Reszel 2020-10-17 15:00:00
Kłobuk Mikołajki 0 : 1 Żagiel Piecki 2020-10-18 14:00:00
Kolejka: 13
Łyna Sępopol 0 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-10-24 14:00:00
Śniardwy Orzysz 4 : 1 Kłobuk Mikołajki 2020-10-24 15:00:00
Rominta Gołdap 4 : 1 Czarni Olecko 2020-10-24 15:00:00
Omulew Wielbark 3 : 0 Jurand Barciany 2020-10-24 15:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2020-10-24 15:00:00
Orlęta Reszel 4 : 0 SKS Szczytno 2020-10-24 15:00:00
Żagiel Piecki 2 : 1 MKS Jeziorany 2020-10-24 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-10-24 15:00:00
Kolejka: 14
Vęgoria Węgorzewo 1 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-10-31 13:00:00
Kłobuk Mikołajki 2 : 4 Rominta Gołdap 2020-10-31 13:30:00
MKS Jeziorany 1 : 4 Śniardwy Orzysz 2020-10-31 13:30:00
SKS Szczytno 4 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-10-31 13:30:00
Victoria Bartoszyce 0 : 0 Żagiel Piecki 2020-10-31 13:30:00
Jurand Barciany 2 : 5 Orlęta Reszel 2020-10-31 13:30:00
Wilczek Wilkowo 7 : 1 Łyna Sępopol 2020-10-31 13:30:00
Czarni Olecko 1 : 0 Omulew Wielbark 2020-10-31 13:30:00
Kolejka: 15
Rominta Gołdap 6 : 0 MKS Jeziorany 2020-11-07 13:00:00
Łyna Sępopol 4 : 7 Vęgoria Węgorzewo 2020-11-07 13:00:00
Śniardwy Orzysz 4 : 0 Victoria Bartoszyce 2020-11-07 13:30:00
Omulew Wielbark 2 : 2 Kłobuk Mikołajki 2020-11-07 13:30:00
Orlęta Reszel 2 : 0 Czarni Olecko 2020-11-07 13:30:00
DKS Dobre Miasto 5 : 1 SKS Szczytno 2020-11-07 13:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 2 Jurand Barciany 2020-11-08 13:00:00
Żagiel Piecki 2 : 3 Wilczek Wilkowo 2020-11-08 13:30:00
Kolejka: 16
Śniardwy Orzysz 3 : 1 Wilczek Wilkowo 2020-11-14 13:00:00
Vęgoria Węgorzewo 5 : 0 SKS Szczytno 2020-11-14 13:00:00
Rominta Gołdap 3 : 0 Victoria Bartoszyce 2020-11-14 13:00:00
Omulew Wielbark 5 : 2 MKS Jeziorany 2020-11-14 13:00:00
Orlęta Reszel 4 : 0 Kłobuk Mikołajki 2020-11-14 13:00:00
Żagiel Piecki 3 : 1 Łyna Sępopol 2020-11-14 13:00:00
DKS Dobre Miasto 9 : 0 Jurand Barciany 2020-11-14 13:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 0 Czarni Olecko 2020-11-15 13:00:00
Kolejka: 17
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Omulew Wielbark 2020-11-21 13:00:00
MKS Jeziorany 2 : 1 Orlęta Reszel 2020-11-21 13:00:00
Żagiel Piecki 2 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2020-11-21 13:00:00
Czarni Olecko 0 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-11-21 13:00:00
Łyna Sępopol 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-11-21 13:00:00
Jurand Barciany 3 : 1 SKS Szczytno 2020-11-21 13:00:00
Wilczek Wilkowo 2 : 5 Rominta Gołdap 2020-11-21 13:00:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 2 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-11-22 13:00:00
Kolejka: 18
SKS Szczytno - : - Czarni Olecko 2021-03-27 15:00:00
Orlęta Reszel 2 : 0 Victoria Bartoszyce 2021-03-27 15:00:00
Rominta Gołdap 1 : 0 Łyna Sępopol 2021-03-27 15:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Jurand Barciany 2021-03-27 15:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 0 MKS Jeziorany 2021-03-27 15:30:00
Omulew Wielbark - : - Wilczek Wilkowo 2021-03-27 15:30:00
DKS Dobre Miasto 8 : 1 Kłobuk Mikołajki 2021-03-28 13:00:00
Śniardwy Orzysz 6 : 3 Żagiel Piecki 2021-03-28 13:00:00
Kolejka: 19
Śniardwy Orzysz 0 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2021-04-03 16:00:00
Czarni Olecko 5 : 1 Jurand Barciany 2021-04-03 16:00:00
Żagiel Piecki 0 : 8 Rominta Gołdap 2021-04-03 16:00:00
Łyna Sępopol - : - Omulew Wielbark 2021-04-03 16:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 0 Orlęta Reszel 2021-04-03 16:00:00
MKS Jeziorany 2 : 4 DKS Dobre Miasto 2021-04-03 16:00:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 1 SKS Szczytno 2021-04-03 16:00:00
Victoria Bartoszyce 3 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2021-04-03 16:30:00
Kolejka: 20
Jurand Barciany 5 : 2 Kłobuk Mikołajki 2021-04-10 15:00:00
DKS Dobre Miasto 2 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-04-10 16:00:00
Orlęta Reszel 3 : 0 Łyna Sępopol 2021-04-10 16:00:00
Omulew Wielbark 1 : 5 Żagiel Piecki 2021-04-10 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 0 Śniardwy Orzysz 2021-04-10 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Czarni Olecko 2021-04-10 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 3 Wilczek Wilkowo 2021-04-11 15:00:00
SKS Szczytno 1 : 2 MKS Jeziorany 2021-04-11 15:00:00
Kolejka: 21
Wilczek Wilkowo 0 : 5 DKS Dobre Miasto 2021-04-17 16:00:00
MKS Jeziorany 4 : 1 Jurand Barciany 2021-04-17 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2021-04-17 16:00:00
Żagiel Piecki 1 : 3 Orlęta Reszel 2021-04-17 16:00:00
Łyna Sępopol 2 : 3 Cresovia Górowo Iławeckie 2021-04-17 16:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 0 Omulew Wielbark 2021-04-17 17:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 SKS Szczytno 2021-04-17 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 2 : 1 Czarni Olecko 2021-04-18 16:00:00
Kolejka: 22
Czarni Olecko - : - MKS Jeziorany 2021-04-24 16:00:00
Omulew Wielbark - : - Rominta Gołdap 2021-04-24 16:00:00
Jurand Barciany - : - Victoria Bartoszyce 2021-04-24 16:00:00
SKS Szczytno - : - Wilczek Wilkowo 2021-04-24 16:00:00
DKS Dobre Miasto - : - Łyna Sępopol 2021-04-24 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Kłobuk Mikołajki 2021-04-24 16:00:00
Orlęta Reszel - : - Śniardwy Orzysz 2021-04-24 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie - : - Żagiel Piecki 2021-04-25 13:00:00
Kolejka: 23
Omulew Wielbark - : - Vęgoria Węgorzewo 2021-05-01 15:00:00
Żagiel Piecki - : - DKS Dobre Miasto 2021-05-01 16:00:00
Wilczek Wilkowo - : - Jurand Barciany 2021-05-01 16:00:00
MKS Jeziorany - : - Kłobuk Mikołajki 2021-05-01 16:00:00
Rominta Gołdap - : - Orlęta Reszel 2021-05-01 16:00:00
Victoria Bartoszyce - : - Czarni Olecko 2021-05-01 17:00:00
Śniardwy Orzysz - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2021-05-01 17:00:00
Łyna Sępopol - : - SKS Szczytno 2021-05-01 17:00:00
Kolejka: 24
DKS Dobre Miasto - : - Śniardwy Orzysz 2021-05-08 16:00:00
Orlęta Reszel - : - Omulew Wielbark 2021-05-08 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - MKS Jeziorany 2021-05-08 16:00:00
Czarni Olecko - : - Wilczek Wilkowo 2021-05-08 16:00:00
Jurand Barciany - : - Łyna Sępopol 2021-05-08 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie - : - Rominta Gołdap 2021-05-09 13:00:00
SKS Szczytno - : - Żagiel Piecki 2021-05-09 15:00:00
Kłobuk Mikołajki - : - Victoria Bartoszyce 2021-05-09 16:00:00
Kolejka: 25
Orlęta Reszel - : - Vęgoria Węgorzewo 2021-05-15 16:00:00
Omulew Wielbark - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2021-05-15 16:00:00
Rominta Gołdap - : - DKS Dobre Miasto 2021-05-15 16:00:00
Wilczek Wilkowo - : - Kłobuk Mikołajki 2021-05-15 16:00:00
Śniardwy Orzysz - : - SKS Szczytno 2021-05-15 17:00:00
Żagiel Piecki - : - Jurand Barciany 2021-05-15 17:00:00
Łyna Sępopol - : - Czarni Olecko 2021-05-15 17:00:00
Victoria Bartoszyce - : - MKS Jeziorany 2021-05-15 17:00:00
Kolejka: 26
Czarni Olecko - : - Żagiel Piecki 2021-05-22 16:00:00
Jurand Barciany - : - Śniardwy Orzysz 2021-05-22 16:00:00
DKS Dobre Miasto - : - Omulew Wielbark 2021-05-22 16:00:00
MKS Jeziorany - : - Wilczek Wilkowo 2021-05-22 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Victoria Bartoszyce 2021-05-22 17:00:00
SKS Szczytno - : - Rominta Gołdap 2021-05-22 17:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie - : - Orlęta Reszel 2021-05-23 13:00:00
Kłobuk Mikołajki - : - Łyna Sępopol 2021-05-23 16:00:00
Kolejka: 27
Cresovia Górowo Iławeckie - : - Vęgoria Węgorzewo 2021-05-29 15:00:00
Rominta Gołdap - : - Jurand Barciany 2021-05-29 16:00:00
Wilczek Wilkowo - : - Victoria Bartoszyce 2021-05-29 16:00:00
Orlęta Reszel - : - DKS Dobre Miasto 2021-05-29 16:00:00
SKS Szczytno - : - Omulew Wielbark 2021-05-29 17:00:00
Śniardwy Orzysz - : - Czarni Olecko 2021-05-29 17:00:00
Żagiel Piecki - : - Kłobuk Mikołajki 2021-05-29 17:00:00
Łyna Sępopol - : - MKS Jeziorany 2021-05-29 17:00:00
Kolejka: 28
DKS Dobre Miasto - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2021-06-05 16:00:00
MKS Jeziorany - : - Żagiel Piecki 2021-06-05 16:00:00
Czarni Olecko - : - Rominta Gołdap 2021-06-05 16:00:00
Jurand Barciany - : - Omulew Wielbark 2021-06-05 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Wilczek Wilkowo 2021-06-05 17:00:00
Victoria Bartoszyce - : - Łyna Sępopol 2021-06-05 17:00:00
SKS Szczytno - : - Orlęta Reszel 2021-06-05 17:30:00
Kłobuk Mikołajki - : - Śniardwy Orzysz 2021-06-06 16:00:00
Kolejka: 29
Cresovia Górowo Iławeckie - : - SKS Szczytno 2021-06-12 15:00:00
Omulew Wielbark - : - Czarni Olecko 2021-06-12 16:00:00
Rominta Gołdap - : - Kłobuk Mikołajki 2021-06-12 16:00:00
Śniardwy Orzysz - : - MKS Jeziorany 2021-06-12 17:00:00
Łyna Sępopol - : - Wilczek Wilkowo 2021-06-12 17:00:00
Orlęta Reszel - : - Jurand Barciany 2021-06-12 17:00:00
Żagiel Piecki - : - Victoria Bartoszyce 2021-06-13 16:00:00
DKS Dobre Miasto - : - Vęgoria Węgorzewo 2021-06-13 17:00:00
Kolejka: 30
Kłobuk Mikołajki - : - Omulew Wielbark 2021-06-19 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Łyna Sępopol 2021-06-19 17:00:00
Czarni Olecko - : - Orlęta Reszel 2021-06-19 17:00:00
Jurand Barciany - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2021-06-19 17:00:00
Victoria Bartoszyce - : - Śniardwy Orzysz 2021-06-19 17:00:00
SKS Szczytno - : - DKS Dobre Miasto 2021-06-19 17:00:00
MKS Jeziorany - : - Rominta Gołdap 2021-06-19 17:00:00
Wilczek Wilkowo - : - Żagiel Piecki 2021-06-20 17:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2021-04-24 16:00
Kolejka: 22
Czarni Olecko : MKS Jeziorany
Ostatni mecz
Data: 2021-04-18 16:00
Kolejka: 21
Kłobuk Mikołajki : Czarni Olecko
2     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 21 57
2 Orlęta Reszel 21 48
3 Rominta Gołdap 21 47
4 Śniardwy Orzysz 21 39
5 Wilczek Wilkowo 20 35
6 MKS Jeziorany 21 29
7 Czarni Olecko 20 27
8 Omulew Wielbark 19 26
9 Victoria Bartoszyce 21 25
10 Vęgoria Węgorzewo 20 24
11 Żagiel Piecki 21 23
12 Jurand Barciany 20 19
13 Kłobuk Mikołajki 21 19
14 Łyna Sępopol 20 19
15 SKS Szczytno 20 19
16 Cresovia Górowo Iławeckie 21 16

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy