MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Czarni Olecko 2 : 6 Naki Olsztyn 2021-08-07 15:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 1 Orlęta Reszel 2021-08-07 17:00:00
Rominta Gołdap 2 : 0 Omulew Wielbark 2021-08-07 17:00:00
KS Wojciechy 1 : 5 Śniardwy Orzysz 2021-08-07 18:00:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Żagiel Piecki 2021-08-07 18:00:00
Rona 03 Ełk 2 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-08-08 15:30:00
Pojezierze Prostki 2 : 2 Łyna Sępopol 2021-08-08 16:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 5 Tęcza Biskupiec 2021-08-08 17:00:00
Kolejka: 2
Czarni Olecko 0 : 3 MKS Jeziorany 2021-08-14 11:00:00
Omulew Wielbark 1 : 2 Rona 03 Ełk 2021-08-14 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 4 Tęcza Biskupiec 2021-08-14 17:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 0 KS Wojciechy 2021-08-14 17:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 1 Naki Olsztyn 2021-08-14 17:00:00
Łyna Sępopol 3 : 1 Orlęta Reszel 2021-08-14 17:00:00
Pojezierze Prostki 2 : 3 Rominta Gołdap 2021-08-14 17:00:00
Żagiel Piecki 3 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-08-14 17:30:00
Kolejka: 3
Naki Olsztyn 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-08-21 16:00:00
Orlęta Reszel 1 : 1 Tęcza Biskupiec 2021-08-21 17:00:00
Rominta Gołdap 5 : 1 Łyna Sępopol 2021-08-21 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 4 : 2 Żagiel Piecki 2021-08-21 17:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 3 Czarni Olecko 2021-08-21 17:00:00
KS Wojciechy 3 : 1 Omulew Wielbark 2021-08-21 17:30:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Śniardwy Orzysz 2021-08-21 18:00:00
Rona 03 Ełk 3 : 1 Pojezierze Prostki 2021-08-22 15:30:00
Kolejka: 4
Omulew Wielbark 0 : 5 Naki Olsztyn 2021-08-28 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2021-08-28 17:00:00
Rominta Gołdap 7 : 3 Rona 03 Ełk 2021-08-28 17:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 2 MKS Jeziorany 2021-08-28 17:00:00
Łyna Sępopol 0 : 11 Tęcza Biskupiec 2021-08-28 17:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-08-28 17:30:00
Pojezierze Prostki 3 : 2 KS Wojciechy 2021-08-29 16:00:00
Żagiel Piecki 7 : 3 Orlęta Reszel 2021-08-29 17:00:00
Kolejka: 5
Vęgoria Węgorzewo 1 : 0 Śniardwy Orzysz 2021-09-04 16:00:00
Żagiel Piecki 3 : 6 Tęcza Biskupiec 2021-09-04 17:00:00
KS Wojciechy 1 : 4 Rominta Gołdap 2021-09-04 17:00:00
MKS Jeziorany 2 : 0 Omulew Wielbark 2021-09-04 17:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-09-04 17:00:00
Orlęta Reszel 3 : 0 Czarni Olecko 2021-09-04 17:00:00
Rona 03 Ełk 4 : 2 Łyna Sępopol 2021-09-05 15:30:00
Naki Olsztyn 5 : 0 Pojezierze Prostki 2021-09-05 16:00:00
Kolejka: 6
Victoria Bartoszyce 2 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2021-09-11 16:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Naki Olsztyn 2021-09-11 16:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 0 Orlęta Reszel 2021-09-11 16:00:00
Omulew Wielbark 2 : 8 Wilczek Wilkowo 2021-09-11 16:00:00
Łyna Sępopol 1 : 4 Żagiel Piecki 2021-09-11 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Tęcza Biskupiec 2021-09-12 15:00:00
Rona 03 Ełk 2 : 1 KS Wojciechy 2021-09-12 15:30:00
Pojezierze Prostki 0 : 3 MKS Jeziorany 2021-09-12 16:00:00
Kolejka: 7
Żagiel Piecki 7 : 0 Czarni Olecko 2021-09-18 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 5 : 2 Omulew Wielbark 2021-09-18 16:00:00
Orlęta Reszel 2 : 3 Victoria Bartoszyce 2021-09-18 16:00:00
KS Wojciechy 1 : 1 Łyna Sępopol 2021-09-18 16:00:00
Naki Olsztyn 1 : 2 Rona 03 Ełk 2021-09-18 16:00:00
Wilczek Wilkowo 9 : 0 Pojezierze Prostki 2021-09-18 16:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 5 Tęcza Biskupiec 2021-09-18 16:00:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Rominta Gołdap 2021-09-18 17:00:00
Kolejka: 8
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Tęcza Biskupiec 2021-09-25 16:00:00
Łyna Sępopol 1 : 1 Czarni Olecko 2021-09-25 16:00:00
Rominta Gołdap 4 : 0 Wilczek Wilkowo 2021-09-25 16:00:00
Omulew Wielbark 1 : 2 Orlęta Reszel 2021-09-25 16:00:00
KS Wojciechy 3 : 4 Naki Olsztyn 2021-09-25 16:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 1 Żagiel Piecki 2021-09-25 16:00:00
Rona 03 Ełk 1 : 1 MKS Jeziorany 2021-09-26 15:30:00
Pojezierze Prostki 0 : 3 Vęgoria Węgorzewo 2021-09-26 16:00:00
Kolejka: 9
Czarni Olecko 3 : 1 Śniardwy Orzysz 2021-10-02 15:00:00
Wilczek Wilkowo 2 : 3 Rona 03 Ełk 2021-10-02 15:30:00
Żagiel Piecki 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-10-02 15:30:00
Omulew Wielbark 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2021-10-02 15:30:00
Orlęta Reszel 8 : 1 Pojezierze Prostki 2021-10-02 15:30:00
MKS Jeziorany 2 : 0 KS Wojciechy 2021-10-02 15:30:00
Vęgoria Węgorzewo 3 : 1 Rominta Gołdap 2021-10-02 16:00:00
Naki Olsztyn 3 : 2 Łyna Sępopol 2021-10-03 15:00:00
Kolejka: 10
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Czarni Olecko 2021-10-09 15:00:00
Łyna Sępopol 4 : 3 Śniardwy Orzysz 2021-10-09 15:00:00
Rominta Gołdap 1 : 0 Orlęta Reszel 2021-10-09 15:00:00
KS Wojciechy 0 : 2 Wilczek Wilkowo 2021-10-09 15:30:00
Omulew Wielbark 0 : 2 Żagiel Piecki 2021-10-09 15:30:00
Naki Olsztyn 3 : 2 MKS Jeziorany 2021-10-09 15:30:00
Pojezierze Prostki 0 : 3 Tęcza Biskupiec 2021-10-10 15:00:00
Rona 03 Ełk 3 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2021-10-10 15:30:00
Kolejka: 11
Vęgoria Węgorzewo 2 : 2 KS Wojciechy 2021-10-16 15:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 3 Naki Olsztyn 2021-10-16 15:00:00
Orlęta Reszel 0 : 5 Rona 03 Ełk 2021-10-16 15:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Omulew Wielbark 2021-10-16 15:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-10-16 15:00:00
MKS Jeziorany 1 : 0 Łyna Sępopol 2021-10-16 15:00:00
Rominta Gołdap 6 : 1 Tęcza Biskupiec 2021-10-16 15:00:00
Żagiel Piecki 6 : 3 Pojezierze Prostki 2021-10-17 15:00:00
Kolejka: 12
KS Wojciechy 2 : 4 Orlęta Reszel 2021-10-23 15:00:00
Naki Olsztyn 1 : 4 Vęgoria Węgorzewo 2021-10-23 15:00:00
MKS Jeziorany 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-10-23 15:00:00
Łyna Sępopol 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-10-23 15:00:00
Omulew Wielbark 3 : 0 Śniardwy Orzysz 2021-10-23 15:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Żagiel Piecki 2021-10-23 15:00:00
Pojezierze Prostki 1 : 6 Czarni Olecko 2021-10-24 15:00:00
Rona 03 Ełk 0 : 4 Tęcza Biskupiec 2021-10-24 15:30:00
Kolejka: 13
Żagiel Piecki 3 : 2 Rona 03 Ełk 2021-10-30 13:30:00
Śniardwy Orzysz 0 : 2 Pojezierze Prostki 2021-10-30 14:30:00
Wilczek Wilkowo 2 : 2 Łyna Sępopol 2021-10-30 14:30:00
Victoria Bartoszyce 2 : 0 Omulew Wielbark 2021-10-30 14:30:00
Vęgoria Węgorzewo 0 : 1 MKS Jeziorany 2021-10-30 14:30:00
Orlęta Reszel 0 : 1 Naki Olsztyn 2021-10-30 14:30:00
KS Wojciechy 0 : 2 Tęcza Biskupiec 2021-10-30 14:30:00
Czarni Olecko 0 : 4 Rominta Gołdap 2021-10-30 14:30:00
Kolejka: 14
Łyna Sępopol 0 : 5 Omulew Wielbark 2021-11-06 13:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2021-11-06 13:00:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Orlęta Reszel 2021-11-06 13:00:00
KS Wojciechy 2 : 3 Żagiel Piecki 2021-11-06 13:30:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2021-11-06 13:30:00
Naki Olsztyn 1 : 8 Tęcza Biskupiec 2021-11-07 13:00:00
Pojezierze Prostki 0 : 0 Victoria Bartoszyce 2021-11-07 13:30:00
Rona 03 Ełk 2 : 1 Czarni Olecko 2021-11-07 13:30:00
Kolejka: 15
Omulew Wielbark 1 : 2 Pojezierze Prostki 2021-11-13 13:00:00
Orlęta Reszel 0 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-11-13 13:00:00
MKS Jeziorany 1 : 4 Tęcza Biskupiec 2021-11-13 13:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 KS Wojciechy 2021-11-13 13:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 0 Rona 03 Ełk 2021-11-13 13:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Rominta Gołdap 2021-11-13 13:00:00
Vęgoria Węgorzewo 4 : 2 Łyna Sępopol 2021-11-13 13:00:00
Żagiel Piecki 3 : 2 Naki Olsztyn 2021-11-14 13:00:00
Kolejka: 16
Śniardwy Orzysz 1 : 0 KS Wojciechy 2021-11-20 13:00:00
Naki Olsztyn 4 : 3 Czarni Olecko 2021-11-20 13:00:00
Żagiel Piecki 1 : 0 MKS Jeziorany 2021-11-20 13:00:00
Łyna Sępopol 3 : 2 Pojezierze Prostki 2021-11-20 13:00:00
Tęcza Biskupiec 10 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-11-20 13:00:00
Omulew Wielbark 1 : 2 Rominta Gołdap 2021-11-20 13:00:00
Orlęta Reszel 7 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2021-11-20 13:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 Rona 03 Ełk 2021-11-20 13:00:00
Kolejka: 17
Wilczek Wilkowo 3 : 0 Żagiel Piecki 2022-03-19 15:00:00
MKS Jeziorany 2 : 2 Czarni Olecko 2022-03-19 15:00:00
KS Wojciechy 1 : 2 Victoria Bartoszyce 2022-03-19 15:00:00
Rominta Gołdap 5 : 1 Pojezierze Prostki 2022-03-19 15:00:00
Orlęta Reszel 2 : 2 Łyna Sępopol 2022-03-19 15:00:00
Rona 03 Ełk 2 : 2 Omulew Wielbark 2022-03-20 15:30:00
Tęcza Biskupiec 6 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2022-03-20 16:00:00
Naki Olsztyn 2 : 6 Śniardwy Orzysz 2022-03-20 16:15:00
Kolejka: 18
Czarni Olecko 2 : 0 Wilczek Wilkowo 2022-03-26 14:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 0 MKS Jeziorany 2022-03-26 15:00:00
Łyna Sępopol 2 : 2 Rominta Gołdap 2022-03-26 15:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 Naki Olsztyn 2022-03-26 15:00:00
Żagiel Piecki 3 : 5 Vęgoria Węgorzewo 2022-03-26 16:00:00
Tęcza Biskupiec 2 : 0 Orlęta Reszel 2022-03-26 16:00:00
Pojezierze Prostki 2 : 2 Rona 03 Ełk 2022-03-27 15:00:00
Omulew Wielbark 6 : 4 KS Wojciechy 2022-03-27 15:30:00
Kolejka: 19
Wilczek Wilkowo 1 : 2 Śniardwy Orzysz 2022-04-02 15:30:00
Orlęta Reszel 0 : 1 Żagiel Piecki 2022-04-02 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 1 Czarni Olecko 2022-04-02 16:00:00
MKS Jeziorany 0 : 5 Victoria Bartoszyce 2022-04-02 16:00:00
KS Wojciechy 1 : 2 Pojezierze Prostki 2022-04-02 16:00:00
Naki Olsztyn 3 : 1 Omulew Wielbark 2022-04-02 16:00:00
Rona 03 Ełk 3 : 4 Rominta Gołdap 2022-04-03 15:30:00
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Łyna Sępopol 2022-04-03 16:00:00
Kolejka: 20
Łyna Sępopol 0 : 2 Rona 03 Ełk 2022-04-09 15:00:00
Victoria Bartoszyce 4 : 1 Wilczek Wilkowo 2022-04-09 16:00:00
Czarni Olecko 2 : 1 Orlęta Reszel 2022-04-09 16:00:00
Tęcza Biskupiec 5 : 1 Żagiel Piecki 2022-04-09 16:00:00
Rominta Gołdap 2 : 0 KS Wojciechy 2022-04-09 16:00:00
Pojezierze Prostki 2 : 3 Naki Olsztyn 2022-04-09 16:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2022-04-09 16:00:00
Omulew Wielbark 7 : 3 MKS Jeziorany 2022-04-10 16:00:00
Kolejka: 21
Tęcza Biskupiec 4 : 1 Czarni Olecko 2022-04-16 12:00:00
Naki Olsztyn 3 : 5 Rominta Gołdap 2022-04-16 14:00:00
Żagiel Piecki 1 : 1 Łyna Sępopol 2022-04-16 15:00:00
Orlęta Reszel 1 : 2 Śniardwy Orzysz 2022-04-16 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 0 Victoria Bartoszyce 2022-04-16 16:00:00
MKS Jeziorany 2 : 0 Pojezierze Prostki 2022-04-16 16:00:00
KS Wojciechy 0 : 1 Rona 03 Ełk 2022-04-16 16:30:00
Wilczek Wilkowo 2 : 1 Omulew Wielbark 2022-04-16 17:00:00
Kolejka: 22
Łyna Sępopol 3 : 0 KS Wojciechy 2022-04-23 16:00:00
Rominta Gołdap 4 : 1 MKS Jeziorany 2022-04-23 16:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 0 Orlęta Reszel 2022-04-23 16:00:00
Czarni Olecko 2 : 1 Żagiel Piecki 2022-04-23 16:00:00
Rona 03 Ełk 5 : 1 Naki Olsztyn 2022-04-24 15:30:00
Pojezierze Prostki 1 : 2 Wilczek Wilkowo 2022-04-24 16:00:00
Omulew Wielbark 1 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2022-04-24 16:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Śniardwy Orzysz 2022-04-24 16:00:00
Kolejka: 23
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Victoria Bartoszyce 2022-04-30 16:00:00
Orlęta Reszel 1 : 0 Omulew Wielbark 2022-04-30 16:00:00
MKS Jeziorany 2 : 1 Rona 03 Ełk 2022-04-30 16:00:00
Naki Olsztyn 9 : 0 KS Wojciechy 2022-04-30 16:00:00
Czarni Olecko 3 : 1 Łyna Sępopol 2022-04-30 16:00:00
Żagiel Piecki 1 : 5 Śniardwy Orzysz 2022-04-30 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Pojezierze Prostki 2022-04-30 17:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 4 Rominta Gołdap 2022-04-30 17:00:00
Kolejka: 24
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Omulew Wielbark 2022-05-07 16:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 1 Żagiel Piecki 2022-05-07 16:00:00
Łyna Sępopol 3 : 4 Naki Olsztyn 2022-05-07 17:00:00
Pojezierze Prostki 2 : 3 Orlęta Reszel 2022-05-07 17:00:00
Śniardwy Orzysz 4 : 0 Czarni Olecko 2022-05-07 17:00:00
Rona 03 Ełk 9 : 1 Wilczek Wilkowo 2022-05-08 15:30:00
Rominta Gołdap 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2022-05-08 16:00:00
KS Wojciechy 2 : 0 MKS Jeziorany 2022-05-08 17:00:00
Kolejka: 25
Żagiel Piecki 3 : 2 Omulew Wielbark 2022-05-14 16:00:00
Orlęta Reszel 0 : 1 Rominta Gołdap 2022-05-14 16:00:00
Śniardwy Orzysz 6 : 1 Łyna Sępopol 2022-05-14 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 2 Victoria Bartoszyce 2022-05-14 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 3 Rona 03 Ełk 2022-05-14 17:00:00
Wilczek Wilkowo 6 : 2 KS Wojciechy 2022-05-14 17:00:00
MKS Jeziorany 3 : 3 Naki Olsztyn 2022-05-14 17:00:00
Tęcza Biskupiec 7 : 2 Pojezierze Prostki 2022-05-15 13:30:00
Kolejka: 26
Naki Olsztyn 2 : 3 Wilczek Wilkowo 2022-05-21 16:15:00
Łyna Sępopol 7 : 3 MKS Jeziorany 2022-05-21 17:00:00
KS Wojciechy 1 : 3 Vęgoria Węgorzewo 2022-05-21 17:00:00
Pojezierze Prostki 0 : 1 Żagiel Piecki 2022-05-21 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 4 Śniardwy Orzysz 2022-05-21 17:00:00
Rona 03 Ełk 5 : 2 Orlęta Reszel 2022-05-22 15:30:00
Omulew Wielbark 0 : 0 Czarni Olecko 2022-05-22 16:00:00
Tęcza Biskupiec 5 : 1 Rominta Gołdap 2022-05-22 17:00:00
Kolejka: 27
Żagiel Piecki - : - Rominta Gołdap 2022-05-28 16:30:00
Śniardwy Orzysz - : - Omulew Wielbark 2022-05-28 17:00:00
Czarni Olecko - : - Pojezierze Prostki 2022-05-28 17:00:00
Orlęta Reszel - : - KS Wojciechy 2022-05-28 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Naki Olsztyn 2022-05-28 17:00:00
Wilczek Wilkowo - : - MKS Jeziorany 2022-05-28 17:00:00
Victoria Bartoszyce - : - Łyna Sępopol 2022-05-28 17:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Rona 03 Ełk 2022-05-29 18:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2022-05-28 17:00
Kolejka: 27
Czarni Olecko : Pojezierze Prostki
Ostatni mecz
Data: 2022-05-22 16:00
Kolejka: 26
Omulew Wielbark : Czarni Olecko
0     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Rominta Gołdap 26 70
2 Tęcza Biskupiec 26 70
3 Rona 03 Ełk 26 51
4 Żagiel Piecki 26 50
5 Śniardwy Orzysz 26 49
6 Vęgoria Węgorzewo 26 41
7 Naki Olsztyn 26 39
8 Victoria Bartoszyce 26 37
9 Wilczek Wilkowo 26 37
10 MKS Jeziorany 26 31
11 Czarni Olecko 26 29
12 Orlęta Reszel 26 26
13 Łyna Sępopol 26 25
14 Pojezierze Prostki 26 18
15 Omulew Wielbark 26 17
16 KS Wojciechy 26 10

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy