MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
Zapraszamy do klubu
Marek dnia września 09 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 508 czytań ·Drukuj
PRZEGRANA CZARNYCH
Marek dnia maja 15 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 15 czytań ·Drukuj


Wynikiem 1:2 zakończył się sobotni mecz MLKS Czarni Olecko z MBKS Victoria Bartoszyce. Rywal okazał się zbyt trudny, a zespół trenera Jakuba Kozłowskiego - mało skuteczny. Tym samym na konto gospodarzy nie wpisał się choćby jeden punkt. Bramkę dla Czarnych zdobył Piotr Matwiejczyk.
Kolejny mecz Czarni rozegrają na wyjeździe. W niedzielę 22 maja o 16.00 podejmą Omulew Wielbark.
Skład Czarnych;
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński, Bartek Wiktorzak, Maciej Cichocki, Robert Szymanowski (70' Kupiec) - Bartosz Gdak, Dawid Kosiński, Maciej Głódź, Kamil Kowalewski (85' Kułak) - Jakub Kozłowski, Piotr Matwiejczyk (60' Kuźba)
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Dawid Kułak, Tomasz Kupiec, Wiktor Plaga, Krystian Kuźba.
PRZEGRANA CZARNYCH W ORZYSZU
Marek dnia maja 08 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 32 czytań ·Drukuj
MLKS Czarni Olecko ligowe granie w maju niestety rozpoczynają od porażki. Podopieczni trenera Jakuba Kozłowskiego przegrali z KS Śniardwy Orzysz 0:4. Tym samym po meczu, w którym Czarni zostawili sporo zdrowia, determinacji i przede wszystkim zaangażowania wracają do Olecka z niczym i muszą przełknąć gorycz porażki.
To nie był po prostu nasz dzień. Sporo pecha pod bramką rywala oraz szybka otwierająca bramka, ułatwiająca taktyczne ustawienie przeciwnikowi złożyło się na taki, a nie inny wynik konfrontacji ze Śniardwami.
Nie spuszamy jednak głów, spoglądając już w kierunku następnego meczu. Już w przyszłą sobotę zagramy w Olecku z Victorią Bartoszyce i mamy nadzieję, że tym meczem powrócimy na zwycięską ścieżkę.
Skład Czarnych;
Andrzej Miliszewski (89' Grygo) - Maciej Kosiński (86' Kułak), Bartek Wiktorzak (90' Głowacki), Maciej Głódź, Robert Szymanowski (46' Kupiec) - Grzegorz Karaś, Dawid Kosiński, Krystian Kuźba, Kamil Kowalewski (46' Gdak) - Jakub Kozłowski (88' Plaga), Piotr Matwiejczyk (72' Tusznio)
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Dawid Kułak, Adam Tusznio, Tomasz Kupiec, Wiktor Plaga, Bartosz Gdak
WYGRANA CZARNYCH Z ŁYNĄ
Marek dnia kwietnia 30 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 33 czytań ·Drukuj


Spotkanie MLKS Czarni Olecko z LKS ŁYNA Sępopol było awizowane jako starcie o 6 oczek. Mecz nie rozczarował kibiców, którzy zobaczyli widowisko, stojące na dobry poziomie i zakończone 3:1 zwycięstwem naszej drużyny.
Hattrickiem popisał się Jakub Kozłowski trener naszej drużyny. Goście w dzisiejszym meczu egzekwowali dwa rzuty karne. Pierwszy wykorzystali natomiast przy drugim nasz bramkarz Andrzej Miliszewski wyczuł strzał i obronił.
Dla takich widowisk warto przychodzić na mecze naszej drużyny. Ambicja, walka o każdy centymetr boiska, prowadzenie i zwycięstwo w końcówce. Czego chcieć więcej. Trzeba się cieszyć bo nasza drużyna robi znakomitą robotę tej wiosny. Jednak pamiętajmy, że ciągle jesteśmy na półmetku tej rundy i do zrobienia jest jeszcze o wiele więcej. Dlatego z pokorą podchodzimy do kolejnej wygranej i spoglądamy już w kierunku kolejnego rywala. 7 maja na wyjeździe zmierzymy sie ze Śniardwami Orzysz.
Skład Czarnych;
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński, Bartek Wiktorzak, Maciej Cichocki, Robert Szymanowski (82' Tusznio) - Bartosz Gdak (67' Tusznio), Dawid Kosiński, Krystian Kuźba (72' Kupiec), Kamil Kowalewski - Jakub Kozłowski, Piotr Matwiejczyk
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Dawid Kułak, Adam Tusznio, Ariel Tusznio, Tomasz Kupiec
WYGRANA CZARNYCH OLECKO
Marek dnia kwietnia 23 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 45 czytań ·Drukuj


Sobotnia konfrontacja naszej drużyny z KS "Żagiel" Piecki miała sporą wagę. Po ostatniej przegranej podopieczni Jakuba Kozłowskiego musięli stanąć na wysokości zadania i powalczyć o trzy punkty przed własną publicznością.
Ta sztuka naszej drużynie udała się i w stosunku 2:1 ograliśmy Żagiel. Zwycięskie dwie bramki w drugiej częściu meczu zdobył Piotr Matwiejczyk. Jeśli chodzi o przebieg meczu to zdecydowanie mogliśmy odnieść bardziej okazałe zwycięstwo ale też w końcówce meczu swoje szanse mieli gracze z Piecek dlatego cieszymy się z tej skromnej ale w pełni zasłużonej wygranej!
Przed naszą ekipą kolejne zadanie do zrealizowania, a więc domowa konfrotnacja z Łyną Sepopol w najbliższą sobotę i wierzymy, że uda się rozpocząć serię zwycięstw! Brawo drużyno!

Skład Czarnych;
Andrzej Miliszewski - Maciek Kosiński, Bartek Wiktorzak, Maciek Cichocki, Robert Szymanowski (86' Kułak) - Bartosz Gdak (46' Tusznio), Dawid Kosiński, Krystian Kuźba, Kamil Kowalewski - Jakub Kozłowski, Piotr Matwiejczyk
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Dawid Kułak, Maciej Głódź, Ariel Tusznio
NOWE WŁADZE W KLUBIE
Marek dnia kwietnia 20 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 49 czytań ·Drukuj


W środowe popołudnie 20 kwietnia 2022 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Klubu MLKS Czarni Olecko.
Zebranie otworzył Prezes Krzysztof Konewko i po sprawdzeniu listy obecności zarządził 15 minutową przerwę z powodu braku kworum. Po kwadransie zebranie wznowiono i przystąpiono do wyboru przewodniczącego i sekretarza zebrania, którymi zostali Andrzej Kamiński (przewodniczący) oraz Marzena Jasińska (sekretarz).

Zebrani przyjęli porządek obrad przedstawiony przez przewodniczącego. Prezes Krzysztof Konewko przedstawił merytoryczne i finansowe sprawozdanie zarządu, a Iwona Saulewicz sprawozdanie komisji rewizyjnej. Zebrani członkowie przyjęli przedstawione sprawozdania i udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi. Po dwóch latach sprawowania funkcji Prezesa Zarządu Krzysztof Konewko nie kandydował na kolejną kadencję.

Nowy skład zarządu klubu będą tworzyć:

- Marcin Grygo - Prezes
- Piotr Ostrowski - Wiceprezes
- Marta Romotowska - Wiceprezes
- Marzena Jasinska - Sekretarz
- Aneta Raszkowska - Skarbnik
- Marek Strzyzewski - Członek
- Jakub Kozłowski - Członek

Dokonano również wyboru Komisji Rewizyjnej, która na następną kadencję będzie pracowała w składzie:
- Ula Kibis (przewodnicząca)
- Magdalena Dowejko (członek)
- Wioletta Czaplejewicz (członek).

Ustępującemu Zarządowi Klubu Czarni Olecko składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową działalność, upowszechnienie i promowanie sportu w naszym regionie. Nowemu zaś życzymy powodzenia. Dziękujemy obecnym za liczne przybycie na zebranie które pokazało jak wielu osobom zależy na dobru Klubu.
TĘCZA ZA MOCNA NA CZARNYCH
Marek dnia kwietnia 16 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 58 czytań ·Drukuj
Seniorska drużyna MLKS Czarni Olecko przegrała w wyjazdowym meczu 21.kolejki z zespołem wicelidera rozgrywek BKS Tęcza Biskupiec 4:1 (4:1). Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył w 14 minucie Kamil Kowalewski. W drugiej połowie Andrzej Miliszewski obronił rzut karny.
Prowadzony przez Jakuba Kozłowskiego zespół wystąpił w tym spotkaniu w mocno okrojonym składzie ze względu na kontuzje oraz zawieszenie za kartki.
Następny mecz zagramy z Żaglem Piecki. Pierwszy gwizdek o 16.00 w sobotę 23 kwietnia na Stadionie Miejskim w Olecku

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski (88' Grygo) - Robert Szymanowski, Przemysław Głowacki, Bartosz Wiktorzak, Bartosz Gdak - Dawid Kułak, Dawid Kosiński, Jakub Kozłowski, Krystian Kuźba, Kamil Kowalewski - Piotr Matwiejczyk

Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Maciej Głódź, Ariel Tusznio

NIESAMOWITA WYGRANA
Marek dnia kwietnia 09 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 62 czytań ·Drukuj


Czy można strzelić dwa gole w doliczonym czasie gry i odwrócić losy meczu? Jak udowodnili piłkarze MLKS Czarni Olecko - oczywiście! Jeszcze w 90. minucie przegrywali z Orlęta Reszel 0:1, ale w kolejnych ośmiu zadziwili wszystkich i wygrali 2:1. Strzelcami bramek dającym nam trzy punkty oraz awans w tabeli na 11.pozycje byli nasi obrońcy Maciej Kosiński oraz Bartosz Wiktorzak. Brawo panowie za grę do końca.
Kolejny mecz Czarni rozegrają na wyjeździe. W Wielką Sobotę na sztucznym murawie w Mrągowie Czarni zagrają z Tęcza Biskupiec.
Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński, Bartek Wiktorzak, Maciej Cichocki, Robert Szymanowski (87' Głowacki) - Bartosz Gdak (71' Kułak), Grzegorz Karaś (90' Tusznio), Krystian Kuźba, Kamil Kowalewski - Jakub Kozłowski, Piotr Matwiejczyk (65' Kosiński)
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Adam Tusznio, Dawid Kułak, Dawid Kosiński
WALNE ZEBRANIE
Marek dnia kwietnia 06 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 74 czytań ·Drukuj
REMIS CZARNYCH Z VĘGORIĄ
Marek dnia kwietnia 02 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 62 czytań ·Drukuj
Drugi wyjazdowy mecz pod wodzą nowego trenera Jakuba Kozłowskiego rozegrali w lidze okręgowej seniorzy MLKS Czarni Olecko.
Po zeszłotygodniowej wygranej z Wilczkiem nasza ekipa zmierzyła się tym razem z CWKS Vęgoria Węgorzewo. Od 48 minuty po bramce Kamila Kowalewskiego prowadziliśmy w meczu. Niestety w 78 minucie gospodarze doprowadzili do remisu. Więcej bramek już nie padło, mimo że obie drużyny stworzyły sobie sytuacje do strzelenia goli.
W sobotę 9 kwietnia o godzinie 16.00 podejmą Orlęta Reszel. Już dziś zapraszamy na to spotkanie.

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński, Bartek Wiktorzak, Maciej Głódź (55' Głowacki), Robert Szymanowski - Bartosz Gdak, Grzegorz Karaś, Krystian Kuźba, Kamil Kowalewski - Jakub Kozłowski, Piotr Matwiejczyk
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Adam Tusznio
WYGRANA CZARNYCH W LIDZE
Marek dnia marca 26 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 82 czytań ·Drukuj


Powrót na olecką murawę po okresie zimowym wzbudzał wiele emocji, zwłaszcza że pierwszy wiosenny mecz w roli gospodarza przyszło nam zagrać z mocnym rywalem, Wilczkiem Wilkowo. W tym pojedynku lepsi okazali się podopieczni trenera Jakuba Kozłowskiego, którzy po bramce z rzutu karnego Koziołka oraz bramce Piotra Matwiejczyka pokonali rywali 2:0. W 89 minucie meczu Andrzej Miliszewski obronił rzut karny.
Kolejny mecz Czarni rozegrają na wyjeździe w sobotę 2 kwietnia o godz.16.00 z CWKS Vęgoria Węgorzewo.

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński, Maciej Cichocki, Bartek Wiktorzak, Robert Szymanowski - Kamil Kowalewski (80' Kułak), Jakub Wyszyński (67' Tusznio), Maciej Głódź Bartosz Gdak - Piotr Matwiejczyk (84' Plaga), Jakub Kozłowski
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Dawid Kułak, Wiktor Plaga, Adam Tusznio
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2022-05-28 17:00
Kolejka: 27
Czarni Olecko : Pojezierze Prostki
Ostatni mecz
Data: 2022-05-22 16:00
Kolejka: 26
Omulew Wielbark : Czarni Olecko
0     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Rominta Gołdap 26 70
2 Tęcza Biskupiec 26 70
3 Rona 03 Ełk 26 51
4 Żagiel Piecki 26 50
5 Śniardwy Orzysz 26 49
6 Vęgoria Węgorzewo 26 41
7 Naki Olsztyn 26 39
8 Victoria Bartoszyce 26 37
9 Wilczek Wilkowo 26 37
10 MKS Jeziorany 26 31
11 Czarni Olecko 26 29
12 Orlęta Reszel 26 26
13 Łyna Sępopol 26 25
14 Pojezierze Prostki 26 18
15 Omulew Wielbark 26 17
16 KS Wojciechy 26 10

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy